Ju jeni vizitori 4573434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra tek rruga Kavajes.
Ekskluzive
 • SAM_5265.JPG
  Full Screen
  • SAM_5265.JPG%1/10
  • SAM_5273.JPG%2/10
  • SAM_5268.JPG%3/10
  • SAM_5271.JPG%4/10
  • SAM_5248.JPG%5/10
  • SAM_5251.JPG%6/10
  • SAM_5253.JPG%7/10
  • SAM_5255.JPG%8/10
  • SAM_5263.JPG%9/10
  • SAM_5257.JPG%10/10
  1/10
  SAM_5265.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 294
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga e bogdaneve
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament me nje sip.prej 125 m2 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka nje organizim te brendshem shum te mire dhe mjaft komod. Ndodhet ne nje pallat te ri me punime shume cilesore dhe ne gjendje shume te mire si jashte dhe brenda.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta