Ju jeni vizitori 4593850

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 20160722_101523
  Full Screen
  • 20160722_101523%1/9
  • 20160722_101457%2/9
  • 20160722_101508%3/9
  • 20160722_101542%4/9
  • 20160722_101600%5/9
  • 20160722_101608%6/9
  • 20160722_101709%7/9
  • 20160722_101645%8/9
  • 20160722_101419%9/9
  1/9
  20160722_101523
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 65
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 97,73 m²
  • Mbulim zone: 97,73 m²
   • per shitje 800 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje me nje siperfaqe 97.73 m2.
  Organizimi i brendshem 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 3-te banim, dhe ka orientim J-P.
  Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 97.73 m²
   • Zone interneti 97.73 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %