Ju jeni vizitori 4592590

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qira te Kompleksi Kika
 • IMG-20160721-WA0009
  Full Screen
  • IMG-20160721-WA0009%1/15
  • IMG-20160721-WA0004%2/15
  • IMG-20160721-WA0008%3/15
  • IMG-20160721-WA0007%4/15
  • IMG-20160721-WA0015%5/15
  • IMG-20160721-WA0012%6/15
  • IMG-20160721-WA0013%7/15
  • IMG-20160721-WA0014%8/15
  • IMG-20160721-WA0020%9/15
  • IMG-20160721-WA0019%10/15
  • IMG-20160721-WA0021%11/15
  • IMG-20160721-WA0022%12/15
  • IMG-20160721-WA0016%13/15
  • IMG-20160721-WA0017%14/15
  • IMG-20160721-WA0018%15/15
  1/15
  IMG-20160721-WA0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 414
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kika
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartament super modern dhe cilesor per qira. Apartamenti eshte i arreduar nga pajisjet me cilesore te firmave te huaja. I organizuar ne nje sallon te madh, kuzhine totalisht me vete moderne, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Apartamenti ka te perfshire ne cmim gjithashtu edhe garazhdin. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta