Ju jeni vizitori 4145376

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje
 • 20160722_172531
  Full Screen
  • 20160722_172531%1/8
  • 20160722_172454%2/8
  • 20160722_172506%3/8
  • 20160722_172546%4/8
  • 20160722_172554%5/8
  • 20160722_172632%6/8
  • 20160722_172601%7/8
  • 20160722_172758%8/8
  1/8
  20160722_172531
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 415
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 65,10 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 69 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje te Kompleksi Delijorgji. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine me nje arredim te kendshem modern ,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka nje ballkon te madh me orientim lindje. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 65.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %