Ju jeni vizitori 4695529

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit Partizani
 • IMG_2229.JPG
  Full Screen
  • IMG_2229.JPG%1/11
  • IMG_2232.JPG%2/11
  • IMG_2226.JPG%3/11
  • IMG_2227.JPG%4/11
  • IMG_2219.JPG%5/11
  • IMG_2233.JPG%6/11
  • IMG_2237.JPG%7/11
  • IMG_2206.JPG%8/11
  • IMG_2207.JPG%9/11
  • IMG_2220.JPG%10/11
  • IMG_2222.JPG%11/11
  1/11
  IMG_2229.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 96
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: prane gjimnazit "Partizani", rruga "Bilal Konxholli"
  • Zona e brendshme: 214,99 m²
  • Mbulim zone: 223,35 m²
   • per shitje 190 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri dhe shume cilesor prane gjimnazit Partizani. Apartamenti ndodhet ne katin 5 banim ne nje pallat me ashensor dhe me administrim shume te mire. Eshte i organizuar me nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande shume te madhe. Siperfaqja e apartamentit eshte 80.5 m2 dhe siperfaqja e verandes 143 m2.
  Apartamenti disponon hipoteke dhe shitet totalisht i mobiluar. Ekziston edhe varianti per tu bere lokal sepse mund te vendoset ashensor privat ne pjesen e jashtme te godines.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 223.35 m²
   • Zone interneti 214.99 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %