Ju jeni vizitori 4585629

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 me hipoteke.
 • DSCN3734.JPG
  Full Screen
  • DSCN3734.JPG%1/12
  • DSCN3735.JPG%2/12
  • DSCN3737.JPG%3/12
  • DSCN3735.JPG%4/12
  • DSCN3736.JPG%5/12
  • DSCN3738.JPG%6/12
  • DSCN3740.JPG%7/12
  • DSCN3739.JPG%8/12
  • DSCN3741.JPG%9/12
  • DSCN3742.JPG%10/12
  • DSCN3744.JPG%11/12
  • DSCN3743.JPG%12/12
  1/12
  DSCN3734.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 262
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 2,prane Komisariatit te policise.
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • per shitje 32 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke ne lagjen nr 2.Apartamenti ndodhet ne nje pallat i ndertuar para viteve 1990 por i rikonstruktuar totalisht.Ka prane shkollen 9 vjecare Adem Sheme,komisiariatin e policise,bashkine,agjensine e autobusave etj.Eshte i pajisur me certifikate hipotekore dhe ka nje ndarje ne dhome gjumi,sallon sebashku me kuzhine,tualet dhe ballkon me mjaft hapesire.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %