Ju jeni vizitori 4585701

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile Per shitje dhe qira, ne bllokun e Ambasadave
 • 20160726_110151
  Full Screen
  • 20160726_110151%1/31
  • 20160726_111525%2/31
  • 20160726_111415%3/31
  • 20160726_110642%4/31
  • 20160726_111459%5/31
  • 20160726_110355%6/31
  • 20160726_110657%7/31
  • 20160726_110733%8/31
  • 20160726_110744%9/31
  • 20160726_110752%10/31
  • 20160726_110810%11/31
  • 20160726_110805%12/31
  • 20160726_111022%13/31
  • 20160726_110835%14/31
  • 20160726_112404%15/31
  • 20160726_111818%16/31
  • 20160726_111949%17/31
  • 20160726_112226%18/31
  • 20160726_111851%19/31
  • 20160726_105718%20/31
  • 20160726_105824%21/31
  • 20160726_105838%22/31
  • 20160726_110951%23/31
  • 20160726_110043%24/31
  • 20160726_111628%25/31
  • 20160726_111607%26/31
  • 20160726_111646%27/31
  • 20160726_111740%28/31
  • 20160726_111731%29/31
  • 20160726_112226%30/31
  • 20160726_112213%31/31
  1/31
  20160726_110151
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 418
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Skenderbej. Vila 3
  • Zona e brendshme: 134 m²
  • Mbulim zone: 549 m²
  • Zone toke: 549 m²
   • per shitje 2 600 000 €
   • Per qira  4 800 €
 • Detajet e prones

  Objekt per shitje ose qira prane bllokut te Ambasadave ne rruge kryesore.Objekti ka sherbyer si Rezidence nga viti 1993-2015 per Ambasaden Austriake.Vila vendoset ne nje sip prej 549m2 me nje ndertim 2 katesh dhe nje bodrum te organizuar secili prej: kati i pare 135 m2, sall hyrjeie 10m2, dhome ndenje 20m2, salle pritje-akomodimi 60m2, koridor,banjo, kuzhine,35m2.
  Kati i 2: 135m2. 3 dhoma gjumi te shtruara me parket druri nder te cilat 2 jane me tualet te brendshme, ballkon si dhe nje verand te madhe me sip 35m2. Bodrumi ka nje sip prej 110m2 me kabine elektrike te brendshme personale dhe tre depozita uji me vete furnizim automatik me filtra si dhe tre depozita nafte per raste emergjence. Instalim elektrik per vendosjen e gjeneratorit. Garazhdi i mbyllur automatik per 2 auto. Objekti eshte i pajisur me sensor zjarri, linja per kamera, xhama dopio te blinduara me punime cilesore. Kjo vile sherben fare mire per institucione,ambasada etj,. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 549.00 m²
   • Zone toke 549.00 m²
   • Zone interneti 134.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %