Ju jeni vizitori 4677983

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament prane Qendres Nobis
 • 13566083_10206896162583689_277851848_n
  Full Screen
  • 13566083_10206896162583689_277851848_n%1/5
  • 13646750_10206856108664465_148511379_o%2/5
  • 13624476_10206896163183704_994075021_n (2)%3/5
  • 13625194_10206896164463736_2031575448_n%4/5
  • 13639464_10206896163983724_2014022617_o%5/5
  1/5
  13566083_10206896162583689_277851848_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 362
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Kosovareve
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 110,30 m²
   • per shitje 143 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane Qendres Nobis, ne rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne katin e dyte te nje objekti me nente kate, i orientuar nga Jug-Perendimi. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110.3 m2, te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndetje dhe gatimi, nje tualet dhe dy ballkone. Jeni te mirepritur per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.30 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %