Ju jeni vizitori 4592697

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambiente komerciale me qira
 • 20160725_112012
  Full Screen
  • 20160725_112012%1/1
  1/1
  20160725_112012
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 71
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Zona e brendshme: 28,30 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • Per qira  5 €
 • Detajet e prones

  Ambiente komerciale me qira prane liqenit te thate.
  Mund te funksionojne per zyra, klinike dentare etj.
  Kane nje siperfaqe duke filluar nga 28.3 m2 deri ne 89 m2.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
   • Zone interneti 28.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta