Ju jeni vizitori 4573431

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 te Unaza e re
 • 13866876_1450916548267394_663318150_n
  Full Screen
  • 13866876_1450916548267394_663318150_n%1/6
  • 13664574_1450916528267396_1197574404_n%2/6
  • 13672062_1450916574934058_2123516669_n%3/6
  • 13875005_1450916538267395_1865849794_n%4/6
  • 13874934_1450916481600734_1469503872_n%5/6
  • 13867022_1450916501600732_855047729_n%6/6
  1/6
  13866876_1450916548267394_663318150_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 364
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re pran kompleksit Molla shpk
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Unazes se re i organizuar 2 dhoma gjumi, sallon me ballkon, nje tualet, korridor. Pallati eshte i pajsur me ashensor dhe me shkalle me ndricim natyral.
  Siperfaqe totale 127m kati 6 banim, pallat i ri ne proces legalizimi.
  Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %