Ju jeni vizitori 4697241

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Rradhime
 • toka vlore.PNG
  Full Screen
  • toka vlore.PNG%1/1
  1/1
  toka vlore.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 301
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Vlorë
  • Qark ose prefekture: Vlorë
  • Qytet: Rradhime
  • zone: - - -
  • Adresa: Rradhime, Vlore
  • Zona e brendshme: 4.100 m²
  • Mbulim zone: 4.100 m²
   • per shitje 533 000 €
 • Detajet e prones

  Super Okazion! Sezoni ka filluar, nuk ka me mire sesa te investosh ne rivieren e bukur shqiptare. Shitet truall ne Rradhime, Vlore, i perbere nga 3 ngastra (1500+1500+1100) ne total 4100 m2. Hapesira por dhe pozicionimi shume afer me rrugen kryesore dhe detin jon,e bejne kete truall nje mundesi per te mos u humbur. Cdo investitor mund te gjej terrenin e pershatshem per krijimin e disa vilave per pushimet verore por dhe te nje resorti turistik. Telefononi per me teper detaje.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 4100.00 m²
   • Zone interneti 4100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %