Ju jeni vizitori 4688131

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet godine 3-kateshe
 • 13838518_10201798540081573_1174913504_o
  Full Screen
  • 13838518_10201798540081573_1174913504_o%1/10
  • 13832994_10201798541841617_1471958832_o%2/10
  • 13833437_10201798541681613_146763288_o%3/10
  • 13844021_10201798542121624_954559210_o%4/10
  • 13839808_10201798540721589_1965796447_o%5/10
  • 13844156_10201798540601586_266055908_o%6/10
  • 13844158_10201798540641587_2141856829_o%7/10
  • 13838493_10201798541281603_1141165280_o%8/10
  • 13843365_10201798541201601_62005014_o%9/10
  • 13840444_10201798540521584_1080943592_o%10/10
  1/10
  13838518_10201798540081573_1174913504_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 299
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: Selvia
  • Zona e brendshme: 560 m²
  • Mbulim zone: 560 m²
   • per shitje 1 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet godine ne qender te Tiranes, ne nje zone shume te mire dhe mjaft te frekuentuar . Godina eshte e perbere nga tre kate, ku kati i pare funksionon si bilardo dhe lloto, kati i 2-te si restorant dhe kati i 3-te per banim. Godina eshte ne gjendje mjaft te mire dhe ka punime shume cilesore. Gjithashtu tarraca e godines eshte funksionale. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 560.00 m²
   • Zone interneti 560.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %