Ju jeni vizitori 4572633

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament/Zyre per Qira prane RTSH
 • 20160728_113142
  Full Screen
  • 20160728_113142%1/15
  • 20160728_113049%2/15
  • 20160728_113241%3/15
  • 20160728_113209%4/15
  • 20160728_113258%5/15
  • 20160728_113200%6/15
  • 20160728_113308%7/15
  • 20160728_113318%8/15
  • 20160728_113857%9/15
  • 20161027_115358%10/15
  • 20161027_115351%11/15
  • 20161027_115348%12/15
  • 20161027_115406%13/15
  • 20161027_115417%14/15
  • 20161027_115425%15/15
  1/15
  20160728_113142
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 419
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Papa Gjon Pali II
  • Zona e brendshme: 144 m²
  • Mbulim zone: 144 m²
  • Condo cmim: 15 €
   • Per qira  1 150 €
 • Detajet e prones

  Ambienti,apartament(zyre) eshte i vendosur ne nje ndertim te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne kater salla pune, recepsion,korridor i madh, kuzhine me vete, depo (magazine) dy tualete si dhe nje verand e madhe. Ambientet e zyrave kane tavan te varur me gips me ndricim me spote,dyshemja eshte e shtruar me dru Australian e perpunuar dhe e rashinuar.Cdo gje eshte e cilesise se lart dhe e punuar me kujdes. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 144.00 m²
   • Zone interneti 144.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta