Ju jeni vizitori 4198300

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 NË UNAZËN E RE
 • CIMG9539.JPG
  Full Screen
  • CIMG9539.JPG%1/11
  • CIMG9538.JPG%2/11
  • CIMG9544.JPG%3/11
  • CIMG9558.JPG%4/11
  • CIMG9542.JPG%5/11
  • CIMG9559.JPG%6/11
  • CIMG9549.JPG%7/11
  • CIMG9554.JPG%8/11
  • CIMG9535.JPG%9/11
  • CIMG9531.JPG%10/11
  • CIMG9532.JPG%11/11
  1/11
  CIMG9539.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 225
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Loni Ligori"
  • Zona e brendshme: 53,40 m²
  • Mbulim zone: 60,50 m²
   • per shitje 30 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, i përshtatur si 2+1, në rrugën 'Loni Ligori' tek Unaza e Re. Sipërfaqja e apartamentit është 60.5 m2, e organizuar në dhomë ndenje, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ndodhet në katin e tretë në një kompleks të ri pallatesh. Apartamenti nuk disponon ballkon. Dritaret shohin nga Veriu, nga brenda kompleksit. Pallati ka ashensor dhe punimet janë shumë cilësore. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Veriu
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.50 m²
   • Zone interneti 53.40 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %