Ju jeni vizitori 4653929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Shkolla e Baletit
 • 20160802_181830
  Full Screen
  • 20160802_181830%1/9
  • 20160802_181823%2/9
  • 20160728_175448%3/9
  • 20160728_175609%4/9
  • 20160728_175539%5/9
  • 20160728_175649%6/9
  • 20160728_175658%7/9
  • 20160728_175544%8/9
  • 20160728_175711%9/9
  1/9
  20160802_181830
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 421
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Petro Nini Luarasi"
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 96 m²
   • per shitje 93 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane shkolles se baletit ne nje ndertim te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine me vete, korridor ne hyrje, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 96.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %