Ju jeni vizitori 4593845

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent per magazina
 • WhatsApp Image 2016-07-30 at 11.43.43 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-07-30 at 11.43.43 (1)%1/2
  • WhatsApp Image 2016-07-30 at 11.43.43%2/2
  1/2
  WhatsApp Image 2016-07-30 at 11.43.43 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 102
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 250 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • Per qira  370 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambjent per magazine ne zonen e Unazes se Re vija e pare e ndertimit,ne nje pallat shume cilesore dhe pa lageshti.Ambjenti ndodhet ne katin -1.Per nje vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 250.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta