Ju jeni vizitori 4572706

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament ne Durres, Stil Neoklasik
 • IMG_9167
  Full Screen
  • IMG_9167%1/13
  • IMG_9168%2/13
  • IMG_9162%3/13
  • IMG_9185%4/13
  • IMG_9163%5/13
  • IMG_9166%6/13
  • IMG_9177%7/13
  • IMG_9172%8/13
  • IMG_9178%9/13
  • IMG_9197%10/13
  • IMG_9198%11/13
  • IMG_9200%12/13
  • IMG_9190%13/13
  1/13
  IMG_9167
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 349
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Remodelled
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55 m²
   • per shitje 35 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka stil Neoklasik, kompozim midis materialeve klasike dhe mobiljeve inovative dhe godina ndodhet ne vijen e pare te plazhit. Hapesira nuk ka ndarje midis dhomave, pervec tualetit pra ka nje organizim te tipit Amerikan dhe kjo e ben te pershtatshme per cifte te reja. Ka punive te vecanta arkitekturore, kombinime te drurit, gurit dhe tulles. Megjithese ndodhet buz detit dhe ofron pamje te gjere nga deti, apartamenti do te ishte shume i kendshem dhe per stinen e dimrit pasi ka nje oxhak funksional. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %