Ju jeni vizitori 4179009

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Vision Plus
 • 13898441_1http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/f2a75900-0000-0500-0000-000002d596bd0202008773417172_1057936749_o
  Full Screen
  • 13898441_1http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/f2a75900-0000-0500-0000-000002d596bd0202008773417172_1057936749_o%1/11
  • 13898239_10202008773937185_331024512_o%2/11
  • 13898221_10202008772937160_292316867_o%3/11
  • 13884513_10202008772577151_2062563975_n%4/11
  • 13867053_10202008774657203_1208718209_n%5/11
  • 13639751_10202008772977161_2003795760_o%6/11
  • 13646790_10202008772457148_258519143_o%7/11
  • 13647079_10202008774137190_1217685662_o%8/11
  • 13647149_10202008773857183_808199288_o%9/11
  • 13647221_10202008772537150_1003949233_o%10/11
  • 13662640_10202008774337195_1015065317_o%11/11
  1/11
  13898441_1http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/f2a75900-0000-0500-0000-000002d596bd0202008773417172_1057936749_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 142
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Zona e brendshme: 104,50 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 94 600 €
 • Detajet e prones

  Ne Don Bosko brenda ne Kompleksin e Vision Plus ne katin e 6 te njeres nga kullat shitet 1 apartament 2+1 . Apartamenti ka nje orientin Jug Perendim dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe ambjent gatimi /ngrenie , 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 tualete njeri nga te cilet me dritare dhe 2 ballkone . Ambjente jane te bollshme dhe plot drite Kompleksi i Vision Plus eshte nje nga me te miret dhe me te preferuarit ne ne Tirane ku nuk mungojne te gjitha sherbimet dhe aksesi shume i mire , prane me qendren dhe me Zogun e Zi . Nxitoni ta beni tuajin kete apartament .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 104.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %