Ju jeni vizitori 4694087

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje te Astiri
 • cfede6a1-11f0-437f-bfe1-4a68bfe06d97
  Full Screen
  • cfede6a1-11f0-437f-bfe1-4a68bfe06d97%1/30
  • 6e589fbd-1722-4819-aa58-8ce1e3520b1f%2/30
  • 378a8a8b-3aaf-46eb-9a0d-9db403c6b71c%3/30
  • 37675b67-e950-4c20-acb4-62d483d618dc%4/30
  • f8dbe6ae-202d-437d-8f65-75a62613818c%5/30
  • 40382a33-ad74-45dc-99cf-63cc755d5e99%6/30
  • dc244670-ec3b-4aed-8fd5-c040765d44c9%7/30
  • 2b0e3dfd-62d0-41ec-a21d-f416f4aa3279%8/30
  • 00ae5dbb-c8c8-44e8-8ba2-41f1faf13935%9/30
  • 86b92c50-f29f-4cff-961a-83b14cc91b6a%10/30
  • 32c8e6e6-b548-4614-b316-a0bea48c50ad%11/30
  • a7f119f7-f4ba-4990-a8f7-a71150293a3b%12/30
  • 9aaeda8d-e370-402f-aa5d-bcb2be0080ee%13/30
  • bba04088-329d-4b3a-8f6d-3fc343a72e1c%14/30
  • 4a97885e-453b-46ae-98b3-af37c567293a%15/30
  • 36a539ab-25fe-4a93-b624-b602979c54f3%16/30
  • 6a1acf7f-9f2c-40c1-a73c-31254ca8e115%17/30
  • 7a1be36f-9916-47b2-b8ed-4368d6e359c6%18/30
  • 178fa920-397c-4b7e-ad47-b88182f4025c%19/30
  • 336a9ffe-9673-4912-8c03-c354919a7b8e%20/30
  • 0553c54e-3680-48d9-9ebb-f5dd3922fc29%21/30
  • 786e33bb-2a08-446d-b0d9-d9499f1d890b%22/30
  • 457259f9-c8c9-431e-91a2-d359f4aa51e2%23/30
  • a9253f7b-b11a-4255-85e2-98abb850eb1c%24/30
  • d6711ef0-620f-43ea-8c36-4c959f92a00f%25/30
  • c8231252-6484-4828-8f12-5a2be8cfe59f%26/30
  • d8236e4b-40fe-486e-8580-5b93e5795ff1%27/30
  • ee650f12-ac99-4dc7-ac28-188e6667b901%28/30
  • ef681b15-0b63-4761-a8ce-c1ddc3fd5a33%29/30
  • 5122287f-00ff-496a-a511-4e2821f680a4%30/30
  1/30
  cfede6a1-11f0-437f-bfe1-4a68bfe06d97
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 104
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Ruga "Enrik Laci"
  • Zona e brendshme: 116 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Unazes se Re, disponon kontrate porosie. Ambienti organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes ku ndodhet dhe kuzhina, 2 tualete si dhe nje verande relativisht te madhe me pamje nga rruga kryesore. Siperfaqa e brenshme e apartamentit eshte 116 m2 ndersa veranda eshte me nje siperfaqe prej 34 m2. Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh, orientimi Jug-Perendim. Shkalla eshte e pajisur me ashensor bashkohore.
  Per nje vizite ne prone ju lutem ne na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 116.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %