Ju jeni vizitori 4147573

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qira ambiente per magazina ne Autostraden Tirane-Durres
 • 14794047_1474240129260031_1248131865_n
  Full Screen
  • 14794047_1474240129260031_1248131865_n%1/8
  • 14797278_1474240012593376_453139500_n%2/8
  • 14794102_1474240145926696_141187412_n%3/8
  • 14797337_1474240009260043_786854419_n%4/8
  • Capture.PNG%5/8
  • 551fa9615b71f9b02d819e1b4%6/8
  • 551fafee5e054b270ce1b04f4%7/8
  • 97_big%8/8
  1/8
  14794047_1474240129260031_1248131865_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 352
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Coca Cola
  • Zona e brendshme: 4.000 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambienti eshte i pozicionuar në zonën industriale më të madhe në Shqipërisë (autostrada Tiranë-Durrës), shumë pranë kryeqytetit, aeroportit ndërkombëtar dhe portit më të madh në vend. Ambientet mund te jepet me siperfaqje me te vogla.
  Objekti eshte i ndertuar sipas standardeve europiane në Shqipëri, që përfshin hapësira për magazinim, ambiente industriale të klasit të lartë, gërshetuar me ambiente sociale, shërbimi, si edhe zyra në varësi të nevojave të bizneseve. Aksesi i drejtpërdrejtë në sistemin hekurudhor, që realizohet nëpërmjet një terminali hekurudhor të dedikuar.
  Per me teper jeni te ftuar per nje vizite!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 4000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta