Ju jeni vizitori 4588235

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen me qira ambiente per magazina ne Autostraden Tirane-Durres
 • 551fafee5e054b270ce1b04f4
  Full Screen
  • 551fafee5e054b270ce1b04f4%1/8
  • 14794047_1474240129260031_1248131865_n%2/8
  • 14797278_1474240012593376_453139500_n%3/8
  • 14794102_1474240145926696_141187412_n%4/8
  • 14797337_1474240009260043_786854419_n%5/8
  • Capture.PNG%6/8
  • 551fa9615b71f9b02d819e1b4%7/8
  • 97_big%8/8
  1/8
  551fafee5e054b270ce1b04f4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 352
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Coca Cola
  • Zona e brendshme: 6.600 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambienti eshte i pozicionuar në zonën industriale më të madhe në Shqipërisë (autostrada Tiranë-Durrës), shumë pranë kryeqytetit, aeroportit ndërkombëtar dhe portit më të madh në vend.
  Ambientet mund te jepet me siperfaqje me te vogla duke filluar nga 800 m2,1600m2, 2400m2.
  • Lartësia e shfrytëzueshme në magazinim: 11.5 m.
  • Përmasat e kuadratit midis kolonave: 11.6 m x 17.4 m.
  • Struktura e ndërtimit: kombimin i konstruksionit metalik me panele sandëich dhe elemente beton-armeje.
  • Pesha specifike mbajtëse e dyshemese industriale: 7t/m².
  • Lartësia e dyshemesë së objekteve 1.2 m, sipas standardit ndërkombëtar.
  • Raporti i dyerve industriale me sipërfaqen: 2 dyer për çdo 800 m².
  • Rampa elektrike - hidraulike dhe mbulesa të jashtme për dyert industriale.
  • Sistem dedektimi dhe mbrojtjeje nga zjarri.
  • Hapësira të shumta parkimi, përpara çdo rampe dhe jo vetëm.
  Objekti eshte i ndertuar sipas standardeve europiane në Shqipëri, që përfshin hapësira për magazinim, ambiente industriale të klasit të lartë, gërshetuar me ambiente sociale, shërbimi, si edhe zyra në varësi të nevojave të bizneseve. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete ambient!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 6600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta