Ju jeni vizitori 4588420

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 ,UNAZA E RE
 • 13686688_1060879303995779_2759447619640363860_n
  Full Screen
  • 13686688_1060879303995779_2759447619640363860_n%1/5
  • 13669006_1060879277329115_1931338527510950298_n%2/5
  • 13754352_1060879250662451_3242876671714651528_n%3/5
  • 13782107_1060879327329110_3112282151625097477_n%4/5
  • 13880336_1060879317329111_2178592870445518024_n%5/5
  1/5
  13686688_1060879303995779_2759447619640363860_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 228
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. ''Teodor Keko", Unaza e Re
  • Mbulim zone: 121,10 m²
   • per shitje 72 660 €
 • Detajet e prones

  SHITET APARTAMENT BUZE RRUGE KRYESORE NE UNAZEN E RE. 2+1 ME HAPESIRE TE BOLLSHME DHE ME BALLKON TE MADH.KATI 9 ME ASHENSOR. PALLAT I RI ME PUNIME CILESORE. CMIMI I APARTAMENTIT ESHTE 72660 EURO I DISKUTUSHEM.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 121.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %