Ju jeni vizitori 4677008

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 ,UNAZA E RE
 • 13920988_1065056890244687_6382153313099665504_n
  Full Screen
  • 13920988_1065056890244687_6382153313099665504_n%1/14
  • 13680698_1065056916911351_7939852603531718462_n%2/14
  • 13892023_1065056873578022_1495991776908388006_n%3/14
  • 13938445_1065056926911350_7806306847210560549_n%4/14
  • 13902797_1065057096911333_5660320728679330187_n%5/14
  • 13873171_1065056956911347_6969586159931955328_n%6/14
  • 13879412_1065056986911344_301730030467328174_n%7/14
  • 13892023_1065057050244671_787984669640515221_n%8/14
  • 13901395_1065056860244690_2813988807082501202_n%9/14
  • 13903307_1065056743578035_8214600787433760564_n%10/14
  • 13873099_1065056726911370_3627489755715332088_n%11/14
  • 13925276_1065056806911362_2863721583732711766_n%12/14
  • 13934953_1065056690244707_6758161491537512123_n%13/14
  • 13935087_1065056693578040_7160190066908335075_n%14/14
  1/14
  13920988_1065056890244687_6382153313099665504_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 230
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 95,50 m²
  • Mbulim zone: 198,70 m²
   • per shitje 80 905 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 95.5 m2 ,me 2 dhoma te medha ,1 sallon,2 tualete, dhe verande 103.2 m2, siperfaqja totale 198.7 m2 Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose ne katin e 3 ndertim dhe eshte i pajisur me certifikate te rregullt hipotekore. cmimi 80905 euro
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 198.70 m²
   • Zone interneti 95.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %