Ju jeni vizitori 4573483

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT KOMERCIAL ME QERA TE KONVIKTET E INXHINIERISE SE NDERTIMIT
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 231
   • Tipi i prones: dyqane
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Fusha e Aviacionit
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr. "Studenti", prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit.
   • Mbulim zone: 30 m²
    • Per qira  35.000Lek
  • Detajet e prones

   Dyqan i ndodhur ne zone te mire dhe te preferuar per biznese, pasi eshte zone e frekuentuar nga studentet .Ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e shfrytezueshme per aktivitete te ndryshme.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
    • Dhoma ndenje 1
   • Perreth
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 30.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Daniela Selimaj
   Telefone: +355662044217
   email: d.selimaj@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta