Ju jeni vizitori 4589118

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje te Vasil Shanto
 • 13918902_884188925060284_1171975371_o
  Full Screen
  • 13918902_884188925060284_1171975371_o%1/12
  • 13838116_884189488393561_437886731_o%2/12
  • 13931614_884189398393570_1879669578_o%3/12
  • 13898258_884189028393607_1465759226_o%4/12
  • 13898355_884189478393562_197894675_o%5/12
  • 13931671_884188888393621_1408834889_o%6/12
  • 13918930_884188931726950_101933521_o%7/12
  • 13898222_884188985060278_795546824_o%8/12
  • 13901934_884189275060249_523381719_o%9/12
  • 13931671_884188888393621_1408834889_o%10/12
  • 13872472_884189025060274_1088246823_n%11/12
  • 13933507_884189258393584_1960170813_n%12/12
  1/12
  13918902_884188925060284_1171975371_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 570
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Vasil Shanto , Tirane e Re
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 92 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes dhe te aksesushme ne nje prej kryqezimeve me kryesore te saj. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 . Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Ka nje koridorte bollshem dhe dy tualete ku nje eshte me dritare. Apartamenti ka orientim Lindje dhe Perendim dhe disponon dokumenta pronesie. Eshte nje apartament i mire edhe per investim pasi zona eshte e preferueshme shume per qera. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %