Ju jeni vizitori 4678106

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament modern 2+1 te Ambasador 3
 • 13898239_10153945178439296_1318225671_o
  Full Screen
  • 13898239_10153945178439296_1318225671_o%1/15
  • 13681919_10153945178359296_2121318865_o%2/15
  • 13898424_10153945178449296_2051072027_o%3/15
  • 13918406_10153945178429296_1400950855_o%4/15
  • 13898615_10153945178084296_1049556374_o%5/15
  • 13901999_10153945178259296_392821796_o%6/15
  • 13918415_10153945178174296_1741607452_o%7/15
  • 13918812_10153945178229296_867909649_o%8/15
  • 13682009_10153945178299296_263799190_o%9/15
  • 13918818_10153945178254296_1011516055_o%10/15
  • 13918467_10153945178274296_586988883_o%11/15
  • 13663512_10153945178349296_1431453367_o%12/15
  • 13898298_10153945178324296_1242634654_o%13/15
  • 13898454_10153945178144296_429190013_o%14/15
  • 13901654_10153945178094296_2036338502_o%15/15
  1/15
  13898239_10153945178439296_1318225671_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 424
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sheh Ahmet Pazari
  • Zona e brendshme: 127,70 m²
  • Mbulim zone: 127,70 m²
   • Per qira  1 100 €
 • Detajet e prones

  Apartament modern per qira ne nje nga ndertimet me te reja te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi me tualet si dhe dy ballkone.Apartamenti eshte i arreduar me pajisjet nga me cilesore. Ne sherbim te tij eshte edhe garazh i perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 19
  • Siperfaqet
   • planimetria 127.70 m²
   • Zone interneti 127.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta