Ju jeni vizitori 4191409

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje te Oxhaku
 • 13874821_10206566203545165_99961584_n
  Full Screen
  • 13874821_10206566203545165_99961584_n%1/3
  • 13823442_10206566203705169_1374709663_n%2/3
  • 13872506_10206566203345160_883062452_n%3/3
  1/3
  13874821_10206566203545165_99961584_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 571
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Adresa: Oxhaku
  • Zona e brendshme: 63 m²
   • per shitje 47 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe eshte ne nje prej pallateve te reja ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate dhe ka orientim nga Lindja. Apartamenti ka mje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne sallon ka edhe ballkon dhe hapesira eshte e bollshme. Punimet jane bere shume cilesore dhe ka k/bufe moderne. apartamenti disponon dokumenta pronesie. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 63.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %