Ju jeni vizitori 4585631

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË KOPSHTIT BOTANIK
 • Bega 07 bis-page-001
  Full Screen
  • Bega 07 bis-page-001%1/1
  1/1
  Bega 07 bis-page-001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 234
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Përballë Kopshtit Botanik, pranë Kompleksit Dinamo
  • Zona e brendshme: 91,70 m²
  • Mbulim zone: 105,40 m²
   • per shitje 109 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartement 2+1 pranë Kopshtit Botanik dhe Kompleksit Dinamo. Pallati është në fazat e fundit të ndërtimit dhe pritet të përfundojë në shtator. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit, me një sipërfaqe të përgjithshme 105.4 m2, e organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, ku një prej të cilave është brenda dhomës së gjumit, korridor dhe ballkon. Orientimi është Perëndim dhe Jug. Duke qënë se është zonë shumë e kërkuar dhe e frekuentuar, ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme, me akses në rrugët kryesore.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore perendim/veri/lidnje
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga liqeni
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.40 m²
   • Zone interneti 91.70 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • palester
   • kend lojerash
   • fushe sporti
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %