Ju jeni vizitori 4653877

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me qira apartament 3+1
 • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.46 (1)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.46 (1)%1/6
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.46%2/6
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.49%3/6
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.46 (2)%4/6
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.44%5/6
  • WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.47%6/6
  1/6
  WhatsApp Image 2016-07-23 at 13.22.46 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 75
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Kavajes
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 135 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Shitet/Jepet me qira apartament ne Rr. e Kavajes.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,nje sallon, dy tualete dhe 90m2 verande.
  Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me nje pamje mbreselenese.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %