Ju jeni vizitori 4214160

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira prane Qendres
 • ola 1
  Full Screen
  • ola 1%1/4
  • ola 3%2/4
  • ola 4%3/4
  • ola 2%4/4
  1/4
  ola 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 632
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament fare prane qendres.
  Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon dhe verande.
  Jepet totalisht i mobiluar
  Per nje vizite ne prona na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta