Ju jeni vizitori 4688079

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera 4+1
 • 20160726_193156
  Full Screen
  • 20160726_193156%1/8
  • 20160726_193146%2/8
  • 20160726_193619%3/8
  • 20160726_193318%4/8
  • 20160726_193454%5/8
  • 20160726_193600%6/8
  • 20160726_193421%7/8
  • 20160726_193104%8/8
  1/8
  20160726_193156
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 317
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Profarma
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament shume i kendshem ne nje zone shume te qete. Apartamenti eshte i organizuar me 4 dhoma,2 tualete, 3 ballkone dhe me nje soxhorno te madhe. Ndodhet ne nje zone te qete dhe larg zhurmave te trafikut. Per me shume informacione jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta