Ju jeni vizitori 4640357

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Lokali i Kompletuar per Shitje
 • 13898276_885526074926569_1563563737_o
  Full Screen
  • 13898276_885526074926569_1563563737_o%1/14
  • 13898749_885525881593255_2089033230_o%2/14
  • 13898534_885526144926562_1215137218_o%3/14
  • 13901842_885525908259919_553922443_o%4/14
  • 13931537_885525944926582_220488749_o%5/14
  • 13918685_885525884926588_240148866_o%6/14
  • 13931592_885526111593232_576767288_o%7/14
  • 13932129_885526258259884_1020643958_o%8/14
  • 13932160_885526038259906_585104511_o%9/14
  • 13950492_885525931593250_1777213155_o%10/14
  • 13941009_885526034926573_1213268311_n%11/14
  • 13950601_885525891593254_1644648397_o%12/14
  • 13950641_885525911593252_249611343_o%13/14
  • 13950725_885525921593251_303479439_o%14/14
  1/14
  13898276_885526074926569_1563563737_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 578
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 Dhjetori
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Zone toke: 180 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Lokali ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per frekuentim. Zona ku ndodhet ka nje popullsi te konsiserueshme por ka edhe institucione dhe fakultete ne afersi. Lokali eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe ka nje xhiro te kenaqshme. Disponon certifikate pronesie dhe ka disa vjete ne pune ku ka klientele te rregult.Per me teper informacion na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone toke 180.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %