Ju jeni vizitori 4695524

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek Liqei i thate
 • 20160728_122623
  Full Screen
  • 20160728_122623%1/6
  • 20160728_122608%2/6
  • 20160728_122748%3/6
  • 20160728_122712%4/6
  • 20160728_122754%5/6
  • 20160728_122806%6/6
  1/6
  20160728_122623
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 311
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni i thate
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • per shitje 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek liqeni i thate ,apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi ,sallon ,dy banjo , kati i trete , ndertim i ri dhe bashkohor ,me ashensor privat dhe kamera sigurie. apartamenti eshte i paisur me sistem ngrohje ftofje si dhe sistem gazi qe eshte e bere ekstra, per me teper informacion ose shoqerim ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %