Ju jeni vizitori 4654014

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje ne Don Bosko
 • 20160702_093249
  Full Screen
  • 20160702_093249%1/4
  • 20160702_093217%2/4
  • 20160702_093237%3/4
  • 20160702_093228%4/4
  1/4
  20160702_093249
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 107
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 42,90 m²
  • Mbulim zone: 42,90 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan ne rruge kryesore ne zonen e Don Boskos prane shkolles Qazim Turdiu. Dyqani ndodhet ne katin 0 ne nje kompleks te ri pallatesh me punime shume cilesore e shfrytezueshme per cdo lloj aktiviteti dhe mundesi ndarje ne dy ambiente te ndryshme. Disponon kontrate porosie, dhe ne pritje te kalimit te hipotekes ne emer te pronarit. Cmimi eshte i diskutueshem. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 42.90 m²
   • Zone interneti 42.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglon Leti
  Telefone: +355697056315
  email: eglon.leti@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %