Ju jeni vizitori 4638823

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 3 kateshe me qira ne TEG
Ekskluzive
 • IMG-20160803-WA0008
  Full Screen
  • IMG-20160803-WA0008%1/43
  • IMG-20160803-WA0005%2/43
  • IMG-20160803-WA0000%3/43
  • IMG-20160803-WA0034%4/43
  • IMG-20160803-WA0001%5/43
  • IMG-20160803-WA0004%6/43
  • IMG-20160803-WA0007%7/43
  • IMG-20160803-WA0009%8/43
  • IMG-20160803-WA0052%9/43
  • IMG-20160803-WA0010%10/43
  • IMG-20160803-WA0013%11/43
  • IMG-20160803-WA0014%12/43
  • IMG-20160803-WA0017%13/43
  • IMG-20160803-WA0018%14/43
  • IMG-20160803-WA0011%15/43
  • IMG-20160803-WA0019%16/43
  • IMG-20160803-WA0020%17/43
  • IMG-20160803-WA0021%18/43
  • IMG-20160803-WA0022%19/43
  • IMG-20160803-WA0029%20/43
  • IMG-20160803-WA0023%21/43
  • IMG-20160803-WA0024%22/43
  • IMG-20160803-WA0025%23/43
  • IMG-20160803-WA0026%24/43
  • IMG-20160803-WA0027%25/43
  • IMG-20160803-WA0028%26/43
  • IMG-20160803-WA0031%27/43
  • IMG-20160803-WA0033%28/43
  • IMG-20160803-WA0036%29/43
  • IMG-20160803-WA0037%30/43
  • IMG-20160803-WA0038%31/43
  • IMG-20160803-WA0039%32/43
  • IMG-20160803-WA0040%33/43
  • IMG-20160803-WA0042%34/43
  • IMG-20160803-WA0041%35/43
  • IMG-20160803-WA0043%36/43
  • IMG-20160803-WA0044%37/43
  • IMG-20160803-WA0047%38/43
  • IMG-20160803-WA0048%39/43
  • IMG-20160803-WA0049%40/43
  • IMG-20160803-WA0050%41/43
  • IMG-20160803-WA0051%42/43
  • IMG-20160803-WA0053%43/43
  1/43
  IMG-20160803-WA0008
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 323
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Teg,Sauk
  • Zona e brendshme: 400 m²
  • Mbulim zone: 950 m²
  • Zone toke: 550 m²
   • per shitje 800 000 €
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, nje vile me 3 kate + podrum, shume prane qendres argetuese Blur dhe asaj tregtare Teg.
  Vila eshte ne faze perfundim-mobilimi dhe jepet me qira per nje afat te gjate kohor. Banesa disponon te gjitha elektroshtepiaket HighTech, finitura dhe termoizolim te cilesise me te mire, parket me dru masiv, sistem chilling, ndricim led, hapesire te mjaftueshme per parkimin e 4 makinave, ku 2 parkime jane me streh, si dhe oborr te gjelberuar e relaksues. Vila ofron cilesite maksimale te nje ndertimi luksoz, si nga punimet elektrike-hidraulike-hidrosanitare ashtu edhe edhe nga struktura dhe dizajni i ideuar.
  Karakteristikat e struktures:

  K I: Sallon + dhome gjumi + tulalet + verande qe ka dalje nga kuzhina.
  K II: 3 dhoma matrimoniale + garderobe + tualet.
  KIII: 2 dhoma + tualet + verande dhe dalje ne te dyja dhomat.

  Per te mos humbur kete okazion, nxitoni dhe perzgjidhni vet mobilimin e saj!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 9
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 950.00 m²
   • Zone toke 550.00 m²
   • Zone interneti 400.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %