Ju jeni vizitori 4589168

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje
Ekskluzive
 • 20141211_113413
  Full Screen
  • 20141211_113413%1/10
  • 20141211_113326%2/10
  • 20141211_113830%3/10
  • 20141211_113715%4/10
  • 20141211_113818%5/10
  • 20141211_113243%6/10
  • 20141211_112740%7/10
  • 20141211_112959%8/10
  • 20141211_113950%9/10
  • 20141211_113123%10/10
  1/10
  20141211_113413
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 578
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110m2 prane Ambasades Amerikane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues. I rikonstuktuar se fundmi dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %