Ju jeni vizitori 4694100

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 3-kateshe me Qira
 • DSC_0091.JPG
  Full Screen
  • DSC_0091.JPG%1/10
  • DSC_0087.JPG%2/10
  • DSC_0094.JPG%3/10
  • DSC_0097.JPG%4/10
  • DSC_0099.JPG%5/10
  • DSC_0102.JPG%6/10
  • DSC_0100.JPG%7/10
  • DSC_0088.JPG%8/10
  • DSC_0098.JPG%9/10
  • DSC_0107.JPG%10/10
  1/10
  DSC_0091.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 633
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Hoxha Tahsim
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Prane Pazarit te Ri jepet vile 3-kateshe me qira.
  Vila eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 sallon ne katin e pare, kuzhine me oxhak ne katin e dyte, 2 ballkone dhe tarrace mbi katin e fundit.
  Vila eshte bosh por mund te mobilohet sipas kerkesave.
  Orientohet nga te gjitha drejtimet.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta