Ju jeni vizitori 4694107

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1, BUZE RRUGE KRYESORE
 • 13876514_1065058613577848_3046203609300357947_n
  Full Screen
  • 13876514_1065058613577848_3046203609300357947_n%1/14
  • 13895402_1065058413577868_571518025903177677_n (1)%2/14
  • 13686577_1065058783577831_4225991754379688210_n%3/14
  • 13886838_1065058850244491_2317312228453486207_n%4/14
  • 13921000_1065058746911168_5401742802011621450_n%5/14
  • 13900155_1065058836911159_2367793346483835032_n%6/14
  • 13912471_1065058663577843_1591637337772665991_n%7/14
  • 13892023_1065058550244521_2781076196983662493_n%8/14
  • 13901559_1065058313577878_6176975738429880053_n%9/14
  • 13895009_1065058326911210_8151826515410155972_n%10/14
  • 13892386_1065058370244539_4190873569218592640_n%11/14
  • 13892362_1065058280244548_6024753306012933495_n%12/14
  • 13906643_1065058253577884_4034642001739314936_n%13/14
  • 13920853_1065058246911218_3715245892206649337_n%14/14
  1/14
  13876514_1065058613577848_3046203609300357947_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 237
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Teodor Keko", Unaza e Re
  • Mbulim zone: 95 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 prej te cilave eshte e mobiluar ,1 bosh, kuzhina e mobiluar me te gjitha pajisjet ,gjithashtu ka dhe nje kend te kendshem ne sallon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i organizuar mjaft mire. Ka sistem ftohje-ngrohje (kaldaja), ndodhet ne katin e 7 banimi. I perfshire ne cmim eshte edhe 1 garazhd. Pa garazhd eshte cmimi 65000 euro i mobiluar. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie (hipoteke). Cmim i diskutushem
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %