Ju jeni vizitori 4676877

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENT PËR ZYRA NË 'BLLOK'
 • CIMG9906.JPG
  Full Screen
  • CIMG9906.JPG%1/1
  1/1
  CIMG9906.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 239
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Pjetër Bogdani"
  • Zona e brendshme: 170 m²
  • Mbulim zone: 186 m²
   • per shitje 465 000 €
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira ambient për zyra në 'Bllok'. Sipërfaqja e brendshme është 170 m2, dhe e përgjithshme 186 m2. Është i organizuar në 7 ambiente dhe tualet. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, në rrug�� kryesore. Punimet janë shumë cilësore. Zona është nga më të kërkuarat dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Orientimi është Lindje dhe Veri.
  Prona disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Për një vizitë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 7
   • Zyrat
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • drejtimi I paneleve diellore Lindje/veri
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 186.00 m²
   • Zone interneti 170.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %