Ju jeni vizitori 4573457

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 ne Rrugen :Fadil Rada (ish -ATSH)
 • 7
  Full Screen
  • 7%1/8
  • 5%2/8
  • 2%3/8
  • 1%4/8
  • 4%5/8
  • 3%6/8
  • 6%7/8
  • 8%8/8
  1/8
  7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 461
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :Fadil Rada
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Mbulim zone: 99 m²
  • Zone toke: 16 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ,5- minuta nga Qendra e Tiranes.Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete.Hapesirat jane te medha dhe te shfrytezueshme.I restauruar dhe me nje cmim nen referencat e tregut.I shtruar me parket ne te gjitha dhomat. .Apartamenti disponon certifikat pronesie ,per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %