Ju jeni vizitori 4697244

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent sherbimi me siperfaqe 54,16 m2 ne nje zone dinamike te Tiranes!
 • 13918747_10206923084178811_2040901700_o
  Full Screen
  • 13918747_10206923084178811_2040901700_o%1/10
  • 13918949_10206923084098809_257478944_o%2/10
  • 13940197_10206923083458793_817990395_o%3/10
  • 13898465_10206923085138835_1588154409_o%4/10
  • 13931671_10206923083538795_273604131_o%5/10
  • 13932334_10206923084418817_853938073_o%6/10
  • 13932324_10206923083098784_353897285_o%7/10
  • 13950909_10206923083658798_359463384_o%8/10
  • 13950686_10206923083378791_91005672_o%9/10
  • 13931610_10206923083938805_1584672224_o%10/10
  1/10
  13918747_10206923084178811_2040901700_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 374
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Osman Myterizi
  • Zona e brendshme: 54,16 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 79 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambjent sherbimi me siperfaqe 54,16 m2 ne nje zone dinamike te Tiranes! Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje objekti te ri. Ai eshte i perbere nga nje siperfaqe e brendhme 36 m2 dhe nje verande te personalizuar me siperfaqe 18,20 m2 dhe nje tualet. A,bjenti eshte shume i aksesueshem dhe ka vizibilitet te larte. Ambjenti eshte i rrethuar me peme dhe eshte i orientuar ne Jug, kjo e ben te preferueshem dhe komod per aktivitete biznesi si bar kafe, parukeri, qender estetike, zyre kontabel, noteri, kancelari, etj. Nxitoni te bleni pronen e duhur!
  Per informacione te metejshme jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 54.16 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %