Ju jeni vizitori 4606550

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Qera e Pershtatshme per cdo lloj Biznesi
 • 13950488_886231631522680_823761233_o
  Full Screen
  • 13950488_886231631522680_823761233_o%1/11
  • 13936939_886230941522749_1976181870_n%2/11
  • 13918824_886231024856074_605395881_o%3/11
  • 13942714_886229728189537_310091725_n%4/11
  • 13901818_886230428189467_1722744450_o%5/11
  • 13900836_886231614856015_819367327_n%6/11
  • 13932290_886230791522764_1618970595_o%7/11
  • 13936554_886231678189342_1823545547_n%8/11
  • 13942641_886231524856024_645009990_n%9/11
  • 13940152_886231634856013_1862052126_o%10/11
  • 13950524_886230881522755_604827488_o%11/11
  1/11
  13950488_886231631522680_823761233_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 580
  • Dhomat gjumi: 14 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Liqeni afer Diges
  • Zona e brendshme: 720 m²
  • Mbulim zone: 750 m²
  • Zone toke: 316 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje prej Zonave me te mira per biznes. Pozicioni i saj ne ane te nje rruge kryesore e te con ne zonen e lienit dhe hapesira e bollshme perreth saj e ben ate te favorshme per nje shumellojshmeri biznesesh. Ndertesa ka tre kate me nga 180 m2 siperfaqe. Bodrumi eshte 180 m2 dhe ka dy dalje.siperfaqja e truallit eshte 316 m2 por perpara ka trotuar i cili ka nje gjeresi te konsiderueshme. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 14
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 750.00 m²
   • Zone toke 316.00 m²
   • Zone interneti 720.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta