Ju jeni vizitori 4636895

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA ZYRË TEK SHESHI 'WILLSON'
 • CIMG9920.JPG
  Full Screen
  • CIMG9920.JPG%1/1
  1/1
  CIMG9920.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 241
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ymer Kurti"
  • Zona e brendshme: 69 m²
   • per shitje 151 800 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira zyrë tek sheshi 'Willson', rruga 'Ymer Kurti'. Ka sipërfaqe të brendshme 69 m2, e organizuar në 2 ambiente. Ndodhet në katin e tretë dhe godina ka ashensor.
  Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme, sepse ndodhet në zemër të Tiranës, në një godinë biznesi. Ekziston edhe mundësia për të marrë një vend parkimi nëntokësor.
  Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 69.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %