Ju jeni vizitori 4676998

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET HOTEL NE PLAZH DURRES
 • 13895599_1065797836837259_2866430659438921333_n
  Full Screen
  • 13895599_1065797836837259_2866430659438921333_n%1/1
  1/1
  13895599_1065797836837259_2866430659438921333_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 243
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi Iliria
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 13, Durres
  • Mbulim zone: 420 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet hotel ne zonen e Plazhit Durres. Ka nje aktivitet disa vjecare dhe klientele te rregullt.Hoteli ka nje siperfaqe totale prej 420 m2 eshte i organizuar ne:
  -Kati 1 me siperfaqe 170 m2, i cili eshte ne funksionim si Bar-Restorant
  -Kati 2 me siperfaqe 170 m2, i cili eshte ne funksionim si Hotel.
  Hoteli ndodhet ne vijen e pare te detit dhe shfrytezohet per shezllone.
  Cmimi 1190 euro/ m2
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 420.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %