Ju jeni vizitori 4572747

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek Xhamlliku
 • IMG-20160805-WA0006
  Full Screen
  • IMG-20160805-WA0006%1/12
  • IMG-20160805-WA0015%2/12
  • IMG-20160805-WA0019%3/12
  • IMG-20160805-WA0020%4/12
  • IMG-20160805-WA0012%5/12
  • IMG-20160805-WA0030%6/12
  • IMG-20160805-WA0026 (1)%7/12
  • IMG-20160805-WA0022%8/12
  • IMG-20160805-WA0032%9/12
  • IMG-20160805-WA0034%10/12
  • IMG-20160805-WA0036%11/12
  • IMG-20160805-WA0025 (1)%12/12
  1/12
  IMG-20160805-WA0006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 78
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Xhamlliku
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Xhamlliku.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kend gatimi dhe nje tualet me siperfaqe totale 107m2.
  Ndodhet ne nje pallat ekzistues me akses direkt ne rrugen kryesore me orientim Lindje-Perendim.
  Ofrohet per shitje bosh ose i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %