Ju jeni vizitori 4614488

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Apartament 2+1 per Shitje prane qendres Kristal Center!
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/8
  • 6.JPG%2/8
  • 33.JPG%3/8
  • 34.JPG%4/8
  • 32.JPG%5/8
  • 11.JPG%6/8
  • 9.JPG%7/8
  • 3.JPG%8/8
  1/8
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 584
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane qendres Kristal Center
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • per shitje 86 500 €
 • Detajet e prones

  Prane qendres Kristal Center shitet apartament 2+1 me siperfaqe 115m2. I pozicionuar ne katin e shtate te nje pallati i ndertuar se fundmi, me punime mjaft cilesore dhe bashkekohore. Organizimi i brendshem, dy dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, korridor, dy tualete dhe ballkon. Orientim Jug. Zona ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te mire. Per me shume informacion ju lutem na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %