Ju jeni vizitori 4606812

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILË LUKSOZE 3-KATËSHE ME QIRA TEK 'CASA ITALIA'
 • CIMG9924.JPG
  Full Screen
  • CIMG9924.JPG%1/31
  • CIMG9945.JPG%2/31
  • CIMG9960.JPG%3/31
  • CIMG9961.JPG%4/31
  • CIMG9966.JPG%5/31
  • CIMG9968.JPG%6/31
  • CIMG9958.JPG%7/31
  • CIMG9941.JPG%8/31
  • CIMG9950.JPG%9/31
  • CIMG9947.JPG%10/31
  • CIMG9949.JPG%11/31
  • CIMG9952.JPG%12/31
  • CIMG0005.JPG%13/31
  • CIMG9979.JPG%14/31
  • CIMG9982.JPG%15/31
  • CIMG9981.JPG%16/31
  • CIMG9985.JPG%17/31
  • CIMG9986.JPG%18/31
  • CIMG9993.JPG%19/31
  • CIMG9998.JPG%20/31
  • Capture 1.JPG%21/31
  • CIMG9972.JPG%22/31
  • CIMG9969.JPG%23/31
  • CIMG9988.JPG%24/31
  • CIMG9987.JPG%25/31
  • CIMG9992.JPG%26/31
  • CIMG9999.JPG%27/31
  • CIMG0007.JPG%28/31
  • CIMG9956.JPG%29/31
  • CIMG9936.JPG%30/31
  • CIMG9927.JPG%31/31
  1/31
  CIMG9924.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 245
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dogana
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Todo Manço"
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 310 m²
  • Zone toke: 570 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet vilë luksoze 3-katëshe me qira, pranë Casa Italia, rruga 'Todo Manço'. Sipërfaqja e përgjithshme e saj është 570 m2, ku përfshihet, sipërfaqja e banueshme (3 kate) dhe oborri me garazh. Kati i parë, me sipërfaqe 120 m2, është i organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, një hall të madh, tualet me ballkon, verandë në pjesën ballore dhe korridor që të shpërndan në hapësirat e shtëpisë, si shkallët për në kat të dytë, ose për poshtë në garazh. Kati i dytë me sipërfaqe 120 m2, është i organizuar në dy dhoma matrimoniale, në një dhomë gjumi për fëmijë, korridor, tualet, ballkon në formë 'L' dhe një verandë të madhe me sipërfaqe 40 m2, e cila mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme. Kati i tretë përbëhet nga një papafingo me sipërfaqe 30 m2. Vila përbëhet edhe nga një garazh nëntokë prej 40 m2, funksional për depo dhe për makina. Përpara dhe rreth vilës, ndodhet një oborr i madh me bahçe me pemë frutore, me sipërfaqe 260 m2. Orientimi i vilës është Jug, por ka ballkon dhe dritare edhe në drejtimet Lindje, Perëndim. dhe Veri. Punimet janë shumë cilësore dhe vila jepet me qira e mobiluar. Është zonë e qetë dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme, me askes të menjëhershëm në rrugën kryesore.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Floor 0 - Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Hyrja e hollit 1
   • dhome ndenje 1
  • Floor 1 - Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Floor 1 - Siperfaqet
   • perballe 40
  • Floor 2 - Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
  • Floor 2 - Siperfaqet
   • Zona e tarreces 30.00 m²
  • Dhoma
   • hapesire ne tarrace 1
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 2
   • Dhoma ndenje 1
   • nr. I kateve 3
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore Te gjitha
   • Supermarkete
   • Stacion treni
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga mali
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • pjatalares
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • sobe
   • dush 2
   • Ngrohes uji
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zona e tarreces 30.00 m²
   • Zone me garazhd 40.00 m²
   • planimetria 310.00 m²
   • Zone toke 570.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Kuzhine e kompletuar
   • Akses interneti
   • Nr. Double Bed 2
   • Nr. Single Bed 2
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
   • kopesht
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta