Ju jeni vizitori 4572720

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qera, Rr Elbasanit
 • 13941163_1462365063789209_261700433_n (1)
  Full Screen
  • 13941163_1462365063789209_261700433_n (1)%1/9
  • 13956900_1462365150455867_1238824208_n%2/9
  • 13940976_1462365170455865_21362354_n%3/9
  • 13956789_1462365183789197_1813253983_n%4/9
  • 13933239_1462365070455875_2058708976_n (1)%5/9
  • 13942224_1462365137122535_1488461451_n (1)%6/9
  • 13936723_1462365213789194_122018120_n%7/9
  • 13936847_1462365200455862_1268471414_n%8/9
  • 13957508_1462365033789212_108493060_n%9/9
  1/9
  13941163_1462365063789209_261700433_n (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 375
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 97 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartament me Qera Rr Elbasanit
  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati eksiztues dhe i rikonstruktuar, i organizuar nga nje dhome ndenjie, guzhine me vete,
  dy dhoma gjumi me tualete te dyja, koridor. Ngroje/Ftohje me kondicioner.Orjentimi Lindje~Perendim
  Per me teper infoformacion ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 97.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta