Ju jeni vizitori 4675277

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje.
 • IMG-20160808-WA0023
  Full Screen
  • IMG-20160808-WA0023%1/14
  • IMG-20160808-WA0022%2/14
  • IMG-20160808-WA0027%3/14
  • IMG-20160808-WA0029%4/14
  • IMG-20160808-WA0026%5/14
  • IMG-20160808-WA0033%6/14
  • IMG-20160808-WA0038%7/14
  • IMG-20160808-WA0035%8/14
  • IMG-20160808-WA0010%9/14
  • IMG-20160808-WA0019%10/14
  • IMG-20160808-WA0011%11/14
  • IMG-20160808-WA0037%12/14
  • IMG-20160808-WA0004%13/14
  • IMG-20160808-WA0009%14/14
  1/14
  IMG-20160808-WA0023
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 82
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Anastas Kullurjoti
  • Zona e brendshme: 66,50 m²
  • Mbulim zone: 66,50 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon, kend gatimi me vehte, tualet dhe ballkon.
  Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor buze rruges kryesore, afer maternitetit te ri.
  Apartamenti ka ndritcim te bollshem natyral dhe siperfaqe totale 66.5m2
  Per me shum informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 66.50 m²
   • Zone interneti 66.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %