Ju jeni vizitori 4675224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » TOKE PER SHITJE NE PEZE HELMES
Ekskluzive
 • toke.PNG
  Full Screen
  • toke.PNG%1/1
  1/1
  toke.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 361
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Peze-Helmes
  • Zona e brendshme: 4.000 m²
  • Mbulim zone: 4.000 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Toke per shitje ne Peze Helmes,shume prane rruges Nacionale Tirane -Durres.Toka ka nje siperfaqje 4000 m2, dhe ka akses mjaft te mire me rrugen kryesore.
  Toka disponon Certifikate Pronesie si dhe mund te shitet ne hapesira te kerkuara.

  Per me teper informacione mos hezitoni te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 4000.00 m²
   • Zone interneti 4000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %