Ju jeni vizitori 4698262

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje dhe Qira!
 • IMG_4269
  Full Screen
  • IMG_4269%1/15
  • IMG_4265%2/15
  • IMG_4272%3/15
  • IMG_4255%4/15
  • IMG_4257%5/15
  • IMG_4256%6/15
  • IMG_4251%7/15
  • IMG_4249%8/15
  • IMG_4254%9/15
  • IMG_4261%10/15
  • IMG_4262%11/15
  • IMG_4264%12/15
  • IMG_4267%13/15
  • IMG_4274%14/15
  • IMG_4275%15/15
  1/15
  IMG_4269
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 362
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr."Rrapo Hekali"
  • Zona e brendshme: 128 m²
   • per shitje 100 000 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Shitje dhe Qira perballe Fondacionit 'Eleonore'
  Apartamenti me nje siperfaqe 128m2 eshte i organizuar ne:nje dhome ndenje+gatim,dy dhoma fjetje,dy tualete nga te cilet njeri me dritare dhe nje ballkon.
  Godina ne te cilen ndodhet eshte cilesore dhe me administrim shume te mire.
  Disponon Certifikate pronesie dhe ne cmim perfshihet mobilimi!
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 128.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %